PODCASTY

PODCAST VI: Odkryjmy, jak młodzi ludzi kształtują kulturę organizacyjną i pracują nad zmianami w społeczeństwie, a także jakie cele stawiają przed sobą młodzi aktywiści działający na rzecz klimatu… (zobacz więcej)

PODCAST V: W dzisiejszym nagraniu pt. „Kultura fizyczna” rozpoczynamy od głębszego zrozumienia kultury fizycznej i jej wpływu na nasze życie. Odpowiemy na pytania dotyczące jej pochodzenia, różnych rodzajów oraz korzyści, jakie przynosi… (zobacz więcej)

PODCAST IV: Przyjrzyjmy się z bliska tematowi hejtu w internecie. Rozmawiamy o źródłach nienawiści online, analizujemy, kto jest najbardziej narażony na hejt oraz przedstawiamy praktyczne sposoby na ochronę przed nim…. (zobacz więcej)

PODCAST III: To spotkanie to nie tylko okazja do bliższego poznania naszego gościa, ale także możliwość zagłębienia się w misję i cele tej dynamicznie rozwijającej się organizacji… (zobacz więcej)

PODCAST II: Funkcjonowanie instytucji kultury w czasach największej próby przetrwania wymaga niezwykle kreatywnego podejścia do zarządzania, by nie zbankrutować, zachować płynność finansową, a pracownicy mieli możliwość zachowania swoich pensji…. (zobacz więcej).

PODCAST I: Nieść ludziom miłość, historia Sióstr Miłosierdzia. Rozmowa z siostrą Aurelią, poprzednią Matką Przełożoną wrocławskiego klasztoru Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia… (zobacz więcej).