Romanów, 3 września – Mieszkańcy i goście Romanowa mieli okazję doświadczyć magii kina pod gołym niebem w ramach wydarzenia „Kino Plenerowe na Świerzym Powietrzu”, które odbyło się 3 września. Organizatorzy zapewnili niezapomniany wieczór dla rodzin i przyjaciół, prezentując dwa wyjątkowe filmy, które przyciągnęły liczne tłumy.

„Sing 2” – Radość i Muzyka dla Całej Rodziny

Pierwszą projekcją wieczoru był pełen życia i muzyki film animowany „Sing 2”. Ta barwna i pełna humoru opowieść o grupie zwierząt, które łączą siły, aby zorganizować spektakularny koncert, zachwyciła zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Film, znanym ze swojej energetycznej muzyki i pozytywnego przesłania, był idealnym wyborem na rodzinny wieczór.

„I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże” – Komiczne Perypetie Rodziny Verneuil

Drugim filmem, który podbił serca widzów, była francuska komedia „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże”. Film, opowiadający o perypetiach rodziny Verneuil i ich czterech synowych różnych narodowości, dostarczył widzom niezliczonych chwil śmiechu i zabawy. Jego lekki i pełen humoru ton idealnie wpasował się w atmosferę letniego wieczoru na świeżym powietrzu.

Wyjątkowa Atmosfera i Wspólne Chwile

Wydarzenie „Kino Plenerowe na Świerzym Powietrzu” w Romanowie przyciągnęło liczne rodziny, grupy przyjaciół i kinomanów, tworząc wyjątkową atmosferę wspólnego przeżywania filmowych emocji pod gwiazdami. Organizatorzy zadbali o komfortowe warunki oglądania, a ciepłe letnie wieczory były idealnym tłem dla tego rodzaju rozrywki.

 

Oczekiwanie na Kolejne Wydarzenia

Już teraz wielu uczestników wyraża nadzieję na kolejne tego typu wydarzenia w Romanowie, które łączą społeczność i oferują niepowtarzalne doświadczenia kulturalne. Kino plenerowe w Romanowie to więcej niż tylko seans filmowy, to celebracja wspólnoty, kultury i piękna letnich wieczorów.

Kino pod gwiazdami w Romanowie udowodniło, że magia wspólnego oglądania filmów jest niezastąpiona, a kombinacja świetnego repertuaru i wyjątkowej atmosfery tworzy niezapomniane wspomnienia.

____________________

Wydarzenie odbyło się we współpracy z Sołectwem Romanów (Gmina Błaszki), a podczas seansu odbywała się zbiórka charytatywna na Jagodę Michalak – dziewczynkę z chorobą SMA. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do udanej zbiórki, która łącznie wyniosła 1670 zł.